Sağlık Kulübü

Sağlıklı bir gelecek için sağlığınıza bugünden önem verin! Karşılaşacağınız sağlık problemlerinizde de yanınızda olmak için 100’e yakın anlaşmalı noktada avantajlı sağlık hizmetleri sizleri bekliyor!


Sağlık Kulübü avantajlarından faydalanabilmeniz için sadece sözleşmelerinize ait aylık toplam katkı payı tutarlarının aylığa denk gelen karşılığının ya da sözleşmelerinize ait aylık toplam ödemenizin minimum 225 TL olması ve son 12 aya ait ödenmemiş katkı payınızın bulunmaması gerekiyor.


Sağlık Kulübü kapsamında yararlanabileceğimiz hizmetlerimiz:

 1. Diş Sağlığı
 2. İndirimli Sağlık Check – Up
 3. Sağlıklı Beslenme
 4. Psikolojik Destek
 5. Medikal 2. Görüş
 6. Medikal Asistans
Ücretsiz ilk seans!
Diş Sağlığı
Diş sağlığı hizmetimiz kapsamında yılda bir kere olmak üzere aşağıdaki hizmetlerden anlaşmalı hastane ve kliniklerimizde ücretsiz faydalanabilirsiniz. Diğer tüm dental hizmetlerde ise Türk Tabipler Birliği’nin belirlediği taban fiyat tarifesi üzerinden değerlendirilmektedir.
 • Diş hekimi muayenesi
 • Diş röntgen filmi
 • Diş taşı temizliği (alt ve üst çene)
İndirimli Sağlık Check – Up
Hem yetişkinler hem de çocuklar için düzenli sağlık taramaları yaptırarak, olası hastalıklardan korunabilir, erken tanı ve tedaviyle ciddi sorunlar yaratabilecek hastalıkların önüne geçebilirsiniz. Türkiye genelinde birçok ilde anlaşmalı olduğumuz kliniklerde ultra sağlık check-up, mini sağlık check-up ve çocuk sağlık check-up hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz ilk seans!
Sağlıklı Beslenme
Türkiye çapında birçok ilde bulunan anlaşmalı beslenme ve diyet uzmanlarına, beslenme alışkanlıklarınızla ilgili her konuda danışabilirsiniz. İlk seansınız ücretsiz ve sonraki seanslarda, seans başına %30’a varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz ilk seans!
Psikolojik Destek
Kişisel, sosyal, eğitimsel ve mesleki alanda psikolojik desteğe ihtiyacınız olduğunda kişilik haklarına saygılı, güvenilir danışmanlardan ücretsiz ilk seans avantajı ve sonraki seanslarda %30’a varan indirim fırsatı ile hizmet alabilirsiniz.
Medikal 2. Görüş
Yaşam Kulüpleri’ne üye olarak, üst düzeyde uzmanlık gerektiren tıbbi patolojiler (kanser, kalp, solunum yolu hastalıkları, nörolojik sorunlar, vs.) için Türkiye’nin ve aralarında John’s Hopkins, Mayo Clinic, Clevelans Clinic, Stanford University gibi Amerika’nın en iyi 24 merkezinin bulunduğu sağlık kuruluşlarından ikinci görüş raporu alma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu merkezlerde tedavi için de indirim avantajları sizi bekliyor.

Medikal ikinci görüş alınabilmesi için gerekli tüm bilgi / dokümanın hazır olması halinde maksimum 4-6 hafta içerisinde sizlere geri dönüş yapılmaktadır. Bu sayede aşağıdaki imkanlardan faydalanabilirsiniz.
 • Teşhis ve tedavinin doğrulanması
 • Doktor ve hastaya hastalığın yeni teşhis ve tedavilerine yönelik bilgi aktarılması
 • Gereksiz tetkik, tedavi ve ameliyatların engellenmesi
 • Kullanılacak tıbbi yöntem ve malzemelerin fiyatlarını sorgulama imkânı sağlar.

*Bu hizmetimiz, sözleşmenizin geçerli olmaya başlamadığı gün itibariyle bir yıl süreyle geçerlidir. Ayrıca bu hizmetten hem eşiniz hem de aynı ikamette yaşayan 25 yaş ve altı çocuklarınız yararlanabilmektedir.
Medikal Asistan
Yaşam Kulüpleri - Elit ve Elit Plus Kulubü’ne üye olduğunuzda yakınlarınız da Tıbbi danışmanlık, kara ambulansı ve sağlık network indirimlerinden yararlanabilmektedir.
 • 7/24 tıbbi bilgi ve danışmanlık
 • Sınırsız kara ambulansı
 • Eve doktor gönderimi
 • Unutulmuş ilaçların gönderilmesi
 • Acil mesajların iletilmesi
 • Evde bakım hizmetleri (iğne, tansiyon vb hizmetler)
 • Sağlık network indirimi (2000’i aşkın medikal kuruluşta %40’a varan indirimler)