Elit Plus Kulüp
Hem bugün hem de emeklilik döneminde yaşantınızdan ve standartlarınızdan ödün vermeden hayatın keyfini sürmek istiyorsanız tüm hizmetlerimizen faydalanma imkanına sahip olacağınız Elit Plus Kulüp tam size göre!

Elit Plus Kulüp avantajlarından yararlanabilmeniz için; sözleşmelerinize ait aylık toplam katkı payı tutarlarının aylığa denk gelen karşılığının ya da sözleşmelerinize ait aylık toplam ödemenizin minimum 1.000 TL ve üzerinde olması veya toplam birikiminizin 100.000 TL ve üzerinde olması gerekiyor.

Katkı Payı tutarı esas alınan sözleşmelerde son 12 aya ait ödenmemiş katkı payı bulunmaması gerekmektedir.

Elit Plus Kulüp’te, Sağlık Kulübü ve Elit Kulüp hizmetlerine ek olarak yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz:
Konut Asistan
Konutunuzla ilgili yaşayabileceğiniz problemlerde Yaşam Kulüpleri – Elit Plus Kulüp ücretsiz ve indirim avantajları’ ile yanınızdayız..
Elektrik ve su tesisatı
Elektrik ve su tesisatı ile ilgili problemlerinizde, yılda üç kere ve azami 250 TL olmak üzere, tesisatınızla ilgili yaşadığınız problem giderilmektedir.
Çilingir tesisatı
Anahtarınızı unuttuysanız ve evde kimse yoksa Yaşam Kulüpleri çilingir hizmetiyle yanınızda. Çilingir hizmetinden yılda 3 kere yararlanabilirsiniz. Olay başına azami 250 TL olmak üzere üstlenilmektedir.
Cam Onarımı
Evinizde dış yüzey camlarının herhangi bir sebeple kırılması durumunda da Yaşam Kulüpleri’ndeki cam onarımı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yaşam Kulüpleri’nde, yılda azami 3 defaya kadar olay başına 250 TL limit dahilinde cam onarımınız üstlenilmektedir.
Tıbbi Nakil (Kara Ambulansı) / Konuta Doktor Gönderimi
Siz ya da aile bireyinizin Türkiye’deki ikametgahında Dünya Sağlık Örgütü’nün tanımladığı kriterlere göre ani hastalığı veya yaralanması durumunda, Vakıf Emeklilik anlaşmalı Medikal Ekibi tarafından kara ambulansı ile uygun olan en yakın tıbbi merkeze nakli sağlanmakta ve gerekli tüm giderler yılda azami 3 defaya kadar olay başına 430TL limit dahilinde karşılanmaktadır.
Yılda toplam 1 defa 500 TL limit dahilinde ücretsiz olarak konuta doktor gönderimi sağlanmaktadır.
Bu hizmetlerimiz dışında Yaşam Kulüpleri – Elit Plus Kulüp’ün konut asistan hizmetleri arasında yer alan aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanma hakkına sahipsiniz.
  • Konutun korunması ve gözetimi
  • Profesyonel ev destek hizmetleri
  • İkametgaha öngörülmeyen dönüş organizasyonu
  • İkamette Meydana Gelen Hasar Nedeni ile Otelde Konaklama
Araç Asistan
Konutunuzla ilgili yaşayabileceğiniz problemlerde Yaşam Kulüpleri – Elit Plus Kulüp ücretsiz ve indirim avantajları’ ile yanınızdayız..
Kaza veya Arıza Durumunda Çekme
Aracınızda arıza ya da arıza nedeniyle hareketsiz kalması durumunda, Yaşam Kulüpleri yanınızda!
Aracınızın en yakın özel servise çekilmesi yılda 2 defa olmak üzere olay başına azami 250 TL dahilinde çekiminiz gerçekleştirilmektedir.
Aracın Vinçle Kurtarılması
Seyir halinde iken Karayolları Trafik Kanunu’nda belirtilen karayolları tanımına uygun olarak aracın yollarda devrilmesi, şarampole yuvarlanması nedeni ile hareketsiz kalması ve kurtarmanın mümkün olması durumunda, aracın kurtarılması ve yoluna devam edebilmesi için uygun bir yere konulmasını yılda 2 defa olmak üzere olay başına azami 500 TL limit dahilinde sağlamaktadır. Kurtarma sadece kaza durumunda sağlanmaktadır.
Lastik Değişimi
Aracınızın lastiklerden birinin kullanılamaz hale gelmesi durumunda, vaka yerine ekip yönlendirerek araç lastiğinin değişimi gerçekleştirilmektedir. Aracınızda yedek lastik olmaması veya lastiğin onarılmasını gerektirecek durumlarda ise araç en yakın servise veya lastikçiye yılda 2 defa olmak üzere azami 100 TL limit dahilinde çekilmektedir.
İkame Araç
Aracınızla kaza yapmanız durumunda, aracınız kazayı ya da arızayı izleyen 48 saatten daha uzun süre tamir edilmemiş ise; seyahate devam etmek veya daimi ikametgahına dönebilmek için uygun bir araç kiralamak isterseniz Yaşam Kulüpleri kapsamında yılda maksimum 3 defaya kadar, azami 3 gün ile sınırlı olmak sureti ile olay başına azami 250 TL limit dahilinde ekonomi sınıfı ikame araç sağlanmaktadır.
Yakıt Yardım
Aracınızın yakıtının bitmesi durumunda Yaşam Kulüpleri hizmetlerinden yararlanarak, aracınızın en yakın benzinciye çekimini yılda 1 defa olmak üzere azami 100 TL limit dahilinde gerçekleştirilmektedir.
Bu hizmetlerimiz dışında Yaşam Kulüpleri – Elit Plus Kulüp’ün araç asistan hizmetleri arasında yer alan aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanma hakkına sahipsiniz.

  • Aracın Kaza Geçirmesi ya da Arızası Durumunda Konaklama veya Seyahat
  • Aracın Emanet ve Muhafazası
  • Yol Kenarında Onarım
  • Araç Muayene Organizasyonu